Tréning "Magická Rétorika"

FAQ

Často kladené otázky...

 • q-iconDokedy mám uhradiť tréning?

  Všeobecne platí: Úhrada je uprednostnená pred rezerváciou. To znamená, že až po úhrade tréningu Vám vieme definitívne zabezpečiť miesto/miesta. Preto odporúčame uhradiť priamo po obdržaní výzvy k úhrade, aby ste vaše miesto na tréningu mali isté.

 • q-iconČím sa preukážem pri vstupe na tréning? Musím priniesť doklad o úhrade?

  Stačí, ak pri vstupe poviete svoje meno (objednávateľa vstupenky). Vyhľadáme vás v zozname účastníkov a umožníme vám vstup na seminár.

 • q-iconKedy dostanem faktúru (daňový doklad)?

  Po prijatí úhrady na náš účet vygenerujeme faktúru a zašleme vám ju na email, ktorý ste zadali pri objednávke. Ak budete potrebovať, na seminári vám, samozrejme, môžeme odovzdať aj vytlačenú papierovú faktúru.

 • q-iconJe tento tréning "masovka"?

  Tento tréning je veľmi intenzívny. Každý z vás sa dostane mnohokrát na rad pri prezentovaní získaných schopností. Preto je veľkosť skupiny veľmi obmedzená a môžete očakávať skôr privátnu skupinu účastníkov.

 • q-iconJe to naozaj pravda, že sa významne zlepším v rétorike?

  Jednoznačne! Dobrou správou je, že každý z nás reč už nejakým spôsobom používa. To znamená, že tú najzákladnejšiu schopnosť – schopnosť hovoriť – si prinesiete na tréning so sebou. Plus – Peter Sasín vám odovzdá také informácie a spätnú väzbu na každý jeden váš výstup, že už počas tréningu budete sami na sebe, a takisto aj pri druhých účastníkoch, s úžasom pozorovať nesmierny pokrok vpred.

 • q-iconAko sa mám na seminár obliecť. Je predpísaný tzv. Dresscode?

  Na seminár sa oblečte tak, aby ste sa cítili dobre. Každopádne majte na mysli, že pri každom vašom prezentovaní chcete vyžarovať určitý dojem. Oblečte sa preto tak, aby ste sa jednak cítili dobre, no súčasne tak, ako by ste aj v realite predstúpili pred ľudí.

 • q-iconBude Peter Sasín viesť celý tréning, alebo len jeho časť?

  Peter s vami bude počas celého tréningu. Každé jedno cvičenie prebieha výlučne pod jeho osobným vedením. Máte tak záruku, že vaše výsledky budú maximálne.

 • q-iconKontakt na organizátora:

  NLP Akadémia, s.r.o.
  Letecká 22, 831 03 Bratislava
  info@nlp-akademia.sk
  +421 903 395 355Prihláste sa na seminár...